De PANASONIC MASTER OLED ULTIMATE 4K 77 INCH TX-77MZ2000E (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC MASTER OLED ULTIMATE 4K 77 INCH TX-77MZ2000E (2023)
PANASONIC MASTER OLED ULTIMATE 4K 77 INCH TX-77MZ2000E (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC MASTER OLED ULTIMATE 4K 77 INCH TX-77MZ2000E (2023)
Technische specificaties over de PANASONIC MASTER OLED ULTIMATE 4K 77 INCH TX-77MZ2000E (2023)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 77 " (195 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Tot 120 Hz |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Anti‑reflectiescherm | Ja |
| Totaal vermogen (RMS) | 170 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | HCX Pro AI Processor |
| Geluid | Geïntegreerde soundbar |
| Aantal speakers | 6 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Firefox OS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Aansluitingen via externe box | Nee, aansluitingen in de TV zelf |
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.0 |
| HDMI-ingangen | 2x HDMI 2.1 + 2x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | 2x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Audio-aansluiting | Mini-jack 3.5mm, Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja, eARC |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 57.33 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 147 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 230 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 55 - 65 - 77 |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | TX-77MZ2000E |
| Bijzonderheden | 4K OLED/Master OLED Ultimate Cinema Size/Luminance Booster Technology |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Centrale voet |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Ja |
| VESA-norm | 400 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 107.3 x 172.3 x 35 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 105 x 172.3 x 7.8 cm |
| Gewicht | 50 kg |
| Vanden Borre-code | 7820062 |
| EAN-code | 5025232949380 |
| Fabrikantcode | TX-77MZ2000E (2023) |