De LG NANOCELL LED 4K 86 INCH 86NANO81T6A (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 179 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG NANOCELL LED 4K 86 INCH 86NANO81T6A (2024)
LG NANOCELL LED 4K 86 INCH 86NANO81T6A (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG NANOCELL LED 4K 86 INCH 86NANO81T6A (2024)
Technische specificaties over de LG NANOCELL LED 4K 86 INCH 86NANO81T6A (2024)
Algemeen
| Schermdiagonaal | 86 " (217 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Type scherm | Led (lcd) |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | ?8 AI Processor 4K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 2x HDMI 2.1 + 2x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 66.30 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 170 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 264 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | - |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 86NANO81T6A |
| Bijzonderheden | webOS 24 ThinQ AI |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 600 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 116.5 x 192.7 x 36.2 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 110.4 x 192.7 x 5.99 cm |
| Gewicht | 45.9 kg |
| Vanden Borre-code | 7754728 |
| EAN-code | 8806096011218 |
| Fabrikantcode | 86NANO81T6A |