De LG NANOCELL UHD 4K 75 INCH 75NANO756QA (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG NANOCELL UHD 4K 75 INCH 75NANO756QA (2023)
LG NANOCELL UHD 4K 75 INCH 75NANO756QA (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG NANOCELL UHD 4K 75 INCH 75NANO756QA (2023)
LG Nanocell 4K UHD 75 INCH (75NANO756QA)
Laat je betoveren door de beeld- en geluidskwaliteit van de LG Nanocell 4K UHD 75 INCH (75NANO756QA) en beleef entertainment op een geheel nieuw niveau.
Superieure beeldkwaliteit
Geniet van een indrukwekkend contrastrijk beeld dankzij de NanoCell-technologie. Het speciale paneeltype filtert onzuivere kleuren weg, zodat je vanuit elke hoek geniet van uitstekende beeldkwaliteit.
Optimale helderheid
Met AI-helderheidsregeling past de tv automatisch de helderheid van het scherm aan op basis van het omgevingslicht, voor een optimale kijkervaring in elke omgeving.
Meeslepend geluid
Ervaar meeslepend geluid met AI Sound Pro, dat 2 audiokanalen omzet in virtueel surroundgeluid. Dankzij deep learning-algoritmen geniet je van een rijk en verbeterd geluid dat je omringt.
Ultieme gamingervaring
Voor gamers biedt de LG Nanocell 4K UHD 75 INCH (75NANO756QA) een unieke kans om AAA-gaming naar een hoger niveau te tillen. Transformeer je ervaring met snel en soepel gamen op het grote scherm. Ga helemaal op in de game!
Technische specificaties over de LG NANOCELL UHD 4K 75 INCH 75NANO756QA (2023)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | 4K Upscaling |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10 Pro, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 53.82 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 138 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 201 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 75NANO756QA |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | webOS 23 ThinQ AI |
| Bijzonderheden | a5 Gen5 AI Processor 4K |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Grijs |
| Draaivoet | Neen |
| Vanden Borre-code | 7790716 |
| EAN-code | 8806084734150 |
| Fabrikantcode | 75NANO756QA |