De SAMSUNG Neo QLED 4K 75 INCH QE75QN88DBTXXN (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG Neo QLED 4K 75 INCH QE75QN88DBTXXN (2024)
SAMSUNG Neo QLED 4K 75 INCH QE75QN88DBTXXN (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG Neo QLED 4K 75 INCH QE75QN88DBTXXN (2024)
Technische specificaties over de SAMSUNG Neo QLED 4K 75 INCH QE75QN88DBTXXN (2024)
Algemeen
| Type scherm | Neo QLED (mini-led) |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 6 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Ingebouwde AI | Ja |
| NPU-rekenkracht (TOPS) | Niet meegedeeld |
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Neen |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 47.19 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 121 kWh/1000u |
| Energieverbruik HDR | 286 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Solar One Remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 55/65/75 inch |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | QE75QN88DBTXXN |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 104.8 x 171.6 x 28.6 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 98.4 x 171.6 x 1.12 cm |
| Gewicht | 40 kg |
| Vanden Borre-code | 7761112 |
| EAN-code | 8806095540108 |
| Fabrikantcode | QE75QN88DBTXXN |