De SAMSUNG Neo QLED 4K 75 POUCES QE75QN93D (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG Neo QLED 4K 75 POUCES QE75QN93D (2024)
SAMSUNG Neo QLED 4K 75 POUCES QE75QN93D (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG Neo QLED 4K 75 POUCES QE75QN93D (2024)
Technische specificaties over de SAMSUNG Neo QLED 4K 75 POUCES QE75QN93D (2024)
Algemeen
| Type scherm | Neo QLED (mini-led) |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Mini-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 70 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 6 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Ingebouwde AI | Ja |
| NPU-rekenkracht (TOPS) | Niet meegedeeld |
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Samsung Bixby, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Energiekost | 39.78 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 102 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 210 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Solar One Remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 5 tot 7 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 43/50/55/65/75/85 |
| Introductiejaar | 2024 |
| Bijzonderheden | Quantum Matrix Technology - Neo Quantum HDR - Motion Xcelerator Turbo Pro (4K 144Hz) - NQ4 AI Gen2 Processor - AI HDR Remastering - EyeComfort Mode - OTS (60W 4.2.2ch) / Dolby Atmos - Real Depth Enhancer Pro - Anti Reflection - Game Mode - Q-Symphony - HDMI 2.1 - 4K AI Upscaling 2024 |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 101.72 x 189 x 30.12 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 95.74 x 167 x 2.77 cm |
| Gewicht | 39.7 kg |
| Vanden Borre-code | 7760876 |
| EAN-code | 8806095502878 |
| Fabrikantcode | QE75QN93D (2024) |