De SAMSUNG Neo QLED 4K 85 INCH QE85QN85DBTXXN (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG Neo QLED 4K 85 INCH QE85QN85DBTXXN (2024)
SAMSUNG Neo QLED 4K 85 INCH QE85QN85DBTXXN (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG Neo QLED 4K 85 INCH QE85QN85DBTXXN (2024)
Technische specificaties over de SAMSUNG Neo QLED 4K 85 INCH QE85QN85DBTXXN (2024)
Algemeen
| Type scherm | Neo QLED (mini-led) |
| Schermdiagonaal | 85 " (214 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Mini-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 4 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Ingebouwde AI | Ja |
| NPU-rekenkracht (TOPS) | Niet meegedeeld |
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Samsung Bixby |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 55.77 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 143 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 357 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Solar One Remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 55, 65, 75 inch |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | QE85QN88DBTXXN |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Positie van de voet | Centrale voet |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 600 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 123.5 x 215 x 20.9 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 108.29 x 189.24 x 4.7 cm |
| Gewicht | 49.7 kg |
| Vanden Borre-code | 7761104 |
| EAN-code | 8806095537283 |
| Fabrikantcode | QE85QN85DBTXXN |