De SAMSUNG Neo QLED 8K 85 INCH 85QN990FTXXN mini-LED (2025) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 311 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG Neo QLED 8K 85 INCH 85QN990FTXXN mini-LED (2025)
SAMSUNG Neo QLED 8K 85 INCH 85QN990FTXXN mini-LED (2025)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG Neo QLED 8K 85 INCH 85QN990FTXXN mini-LED (2025)
Technische specificaties over de SAMSUNG Neo QLED 8K 85 INCH 85QN990FTXXN mini-LED (2025)
Algemeen
| Type scherm | Neo QLED (mini-led) |
| Schermdiagonaal | 85 " (248.92 cm) |
| Schermresolutie | 7680 x 4320 pixels (8K) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Mini-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 120 W |
| Processor | NQ8 AI Gen3 |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 8 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| HDMI-ingangen | 4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/C |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 77.22 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 198 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 499 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Introductiejaar | 2025 |
| Fabrikantcode | QE85QN990FTXXN |
| Bijzonderheden | Glare Free: een antireflectiebehandeling die schittering en reflecties vermindert voor meer kijkcomfort, zelfs bij fel licht |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Centrale voet |
| VESA-norm | 600 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 131.6 x 217.9 x 36.96 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 124 x 187.74 x 1.99 cm |
| Gewicht | 53.4 kg |
| Vanden Borre-code | 7681879 |
| EAN-code | 8806097108221 |
| Fabrikantcode | 85QN990F QLED 8K (20 |