De LG OLED 4K 48 INCH OLED48C25LB (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 307 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG OLED 4K 48 INCH OLED48C25LB (2022)
LG OLED 4K 48 INCH OLED48C25LB (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG OLED 4K 48 INCH OLED48C25LB (2022)
Technische specificaties over de LG OLED 4K 48 INCH OLED48C25LB (2022)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 48 " (121 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Oled pixel dimming |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | A9 Gen5 AI Processor 4K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 4 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Mini-jack 3.5mm, Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, zonder geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 25.74 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 66 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 120 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 3 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 48 / 55 / 65 / 77 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | OLED48C25LB |
| Bijzonderheden | 4K OLED |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Beige |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 61.8 x 107.1 x 25.1 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 61.8 x 107.1 x 4.69 cm |
| Gewicht | 18 kg |
| Vanden Borre-code | 7935293 |
| EAN-code | 8806091620187 |
| Fabrikantcode | OLED48C25LB |