De LG OLED 4K 55 POUCES OLED55CS6LA (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG OLED 4K 55 POUCES OLED55CS6LA (2022)
LG OLED 4K 55 POUCES OLED55CS6LA (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG OLED 4K 55 POUCES OLED55CS6LA (2022)
Technische specificaties over de LG OLED 4K 55 POUCES OLED55CS6LA (2022)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 55 " (139 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Oled pixel dimming |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | a9 Gen5 AI Processor 4K |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | 1 ms |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Neen |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 32.76 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 84 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 151 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 55 / 65 / 77 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | 55CS6 |
| Bijzonderheden | 360° VR mogelijk, audio description |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | Niet vermeld |
| Afmetingen (HxBxD) | 73.8 x 122.8 x 25.1 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 70.8 x 122.8 x 4.7 cm |
| Gewicht | 23 kg |
| Vanden Borre-code | 7879911 |
| EAN-code | 8806091451392 |
| Fabrikantcode | OLED55CS6LA |