De PANASONIC OLED 4K 77 INCH TX-77LZ2000E (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 202 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC OLED 4K 77 INCH TX-77LZ2000E (2022)
PANASONIC OLED 4K 77 INCH TX-77LZ2000E (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC OLED 4K 77 INCH TX-77LZ2000E (2022)
Technische specificaties over de PANASONIC OLED 4K 77 INCH TX-77LZ2000E (2022)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 77 " (195 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 170 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | HCX Pro AI Processor |
| Geluid | Geïntegreerde soundbar |
| Aantal speakers | 4 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Firefox OS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 2x HDMI 2.1 + 2x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 56.94 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 146 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 222 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | TX-55LZ2000E, TX-65LZ2000E |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | Smooth Motion Drive Pro |
| Bijzonderheden | Master Oled PRO Cinema/Luminance Booster Technology/ 360 Soundscape Pro |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Ja |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 107.3 x 172.3 x 35 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 105 x 172.3 x 7.8 cm |
| Gewicht | 50 kg |
| Vanden Borre-code | 7854390 |
| EAN-code | 5025232925698, 5025232925698 |
| Fabrikantcode | TX-77LZ2000E |