De SAMSUNG OLED 4K 83 INCH QE83S93DAEXXN (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG OLED 4K 83 INCH QE83S93DAEXXN (2024)
SAMSUNG OLED 4K 83 INCH QE83S93DAEXXN (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG OLED 4K 83 INCH QE83S93DAEXXN (2024)
Technische specificaties over de SAMSUNG OLED 4K 83 INCH QE83S93DAEXXN (2024)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 83 " (211 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 5 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Ingebouwde AI | Ja |
| NPU-rekenkracht (TOPS) | Niet meegedeeld |
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Samsung Bixby, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 58.50 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 150 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 227 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Solar One Remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 48/55/65/77/83 inch |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | QE83S93DAEXXN |
| Bijzonderheden | OLED Perfect: OLED zwart met levendige kleuren, OLED HDR : Geeft alle details weer in hoge helderheid, OLED kijkhoek: Prachtig beeld vanuit elke hoek, Anti Reflectie: Verminderd hinderlijke reflecties, NQ AI Gen2 Processor: Snelle AI processor optimaliseert de beeldkwaliteit |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Positie van de voet | Centrale voet |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 113.3 x 185.1 x 35.9 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 106.2 x 185.1 x 4.5 cm |
| Gewicht | 39.4 kg |
| Vanden Borre-code | 7760817 |
| EAN-code | 8806095579085 |
| Fabrikantcode | QE83S93DAEXXN |