De PANASONIC OLED 4K GOOGLE TV 55 INCH TX-55MZ800E (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC OLED 4K GOOGLE TV 55 INCH TX-55MZ800E (2023)
PANASONIC OLED 4K GOOGLE TV 55 INCH TX-55MZ800E (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC OLED 4K GOOGLE TV 55 INCH TX-55MZ800E (2023)
Technische specificaties over de PANASONIC OLED 4K GOOGLE TV 55 INCH TX-55MZ800E (2023)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 55 " (139 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Neen |
| Totaal vermogen (RMS) | 34 W |
| Kleurdiepte | 10 bit |
| Processor | - |
| Geluid | Stereo met Bass Reflex |
| Aantal speakers | 3 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0a |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 31.98 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 82 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 132 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Standaard |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | TX-55MZ800E |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 74.9 x 122.8 x 25.1 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 71.5 x 122.8 x 4.9 cm |
| Gewicht | 27 kg |
| Vanden Borre-code | 7819919 |
| EAN-code | 5025232952717 |
| Fabrikantcode | TX-55MZ800E |