De LG OLED 4K UHD 65 INCH 65ART90E6QA is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG OLED 4K UHD 65 INCH 65ART90E6QA
LG OLED 4K UHD 65 INCH 65ART90E6QA
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG OLED 4K UHD 65 INCH 65ART90E6QA
Technische specificaties over de LG OLED 4K UHD 65 INCH 65ART90E6QA
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 65 " (165 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 80 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | ?9 Gen5 AI Processor 4K |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10 Pro, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Neen |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Neen |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 41.73 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 107 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 199 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Neen |
| Verkrijgbare formaten | - |
| Fabrikantcode | 65ART90E6QA |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | Niet van toepassing |
| Gewicht | 54 kg |
| Vanden Borre-code | 7870167 |
| EAN-code | 8806091739148, 8806091739148 |
| Fabrikantcode | 65ART90E6QA |