De LG OLED evo 4K 77 INCH OLED77G45LW (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG OLED evo 4K 77 INCH OLED77G45LW (2024)
LG OLED evo 4K 77 INCH OLED77G45LW (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG OLED evo 4K 77 INCH OLED77G45LW (2024)
Technische specificaties over de LG OLED evo 4K 77 INCH OLED77G45LW (2024)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 77 " (195 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Oled pixel dimming |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | IA alpha 11 4K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 4 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Ingebouwde AI | Ja |
| NPU-rekenkracht (TOPS) | Niet meegedeeld |
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 48.36 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 124 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 311 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | - |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | OLED77G45LW |
| Bijzonderheden | webOS 24 ThinQ AI, zonder voet |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 103.9 x 171.2 x 32.1 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 98.2 x 171.2 x 2.48 cm |
| Gewicht | 43.7 kg |
| Vanden Borre-code | 7755155 |
| EAN-code | 8806096014431 |
| Fabrikantcode | OLED77G45LW |