De LG OLED evo 4K 97 INCH OLED97G29 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG OLED evo 4K 97 INCH OLED97G29 (2023)
LG OLED evo 4K 97 INCH OLED97G29 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG OLED evo 4K 97 INCH OLED97G29 (2023)
Technische specificaties over de LG OLED evo 4K 97 INCH OLED97G29 (2023)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 97 " (246 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | ?9 Gen5 AI Processor 4K |
| Geluid | Virtual surround |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 71.37 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 183 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 383 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | Nvt |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | OLED97G29LA |
| Bijzonderheden | webOS 22 ThinQ AI |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 600 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 162.8 x 215.5 x 58 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 122.5 x 215.5 x 2.82 cm |
| Gewicht | 71 kg |
| Vanden Borre-code | 7822456 |
| EAN-code | 8806091651013 |
| Fabrikantcode | OLED97G29LA |