De LG OLED EVO G2 4K 65 INCH OLED65G26LA (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG OLED EVO G2 4K 65 INCH OLED65G26LA (2022)
LG OLED EVO G2 4K 65 INCH OLED65G26LA (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG OLED EVO G2 4K 65 INCH OLED65G26LA (2022)
Technische specificaties over de LG OLED EVO G2 4K 65 INCH OLED65G26LA (2022)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 65 " (164 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Oled pixel dimming |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | A9 Gen5 AI Processor 4K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 4 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 37.05 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 95 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 213 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 55 / 65 / 77 / 83 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | OLED65G26LA |
| Bijzonderheden | 4K OLED |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | Montage met bijgeleverde beugel |
| Afmetingen (HxBxD) | 82.1 x 144.1 x 24.5 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 82.1 x 144.1 x 2.43 cm |
| Gewicht | 27.6 kg |
| Vanden Borre-code | 7935102 |
| EAN-code | 8806091619099 |
| Fabrikantcode | OLED65G26LA |