De PHILIPS OLED EX AMBILIGHT 3 4K 65 INCH 65OLED848 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Bekijk alle tv's
Bekijk alle tv's
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 311 toestellen.
ALTERNATIEF
Hulp nodig? Vraag advies aan onze specialisten
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
PHILIPS OLED EX AMBILIGHT 3 4K 65 INCH 65OLED848 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS OLED EX AMBILIGHT 3 4K 65 INCH 65OLED848 (2023)
PHILIPS TV OLED EX AMBILIGHT 3 4K 65 INCH 65OLED848 (2023)
 Ambilight 3: ongeëvenaarde lichtbeleving
 4K UHD-beeld: uitzonderlijke helderheid en precisie
 Driedimensionaal geluid met Dolby Atmos
 Android TV en Google Assistant: intuïtieve en intelligente bediening
 Strak en elegant design: een artistiek meesterwerk
Technische specificaties over de PHILIPS OLED EX AMBILIGHT 3 4K 65 INCH 65OLED848 (2023)
Algemeen
Type scherm Oled
Schermdiagonaal 65 " (164 cm)
Schermresolutie 3840 x 2160 pixels (4K UHD)
Verversingssnelheid Niet meegedeeld
Backlight Self emitting pixels
Totaal vermogen (RMS) 70 W
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10-bit)
Processor Quad Core processing power
Geluid Stereo met Bass Reflex
Aantal speakers 5
Compatibiliteit
HDR-compatibiliteit HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto)
Dolby Atmos compatibel Ja
Functies
Smart TV-functie Ja, Android TV
Chromecast ingebouwd Ja
Spraakassistent Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa
Ambilight Ja, 3 zijden
Ambient Mode Ja
Verbindingen
Wifi 802.11ac (Wifi 5)
Bluetooth Ja
HDMI-ingangen 1x HDMI 2.1 + 3x HDMI 2.0
USB-aansluiting Neen
Audio-aansluiting Optisch
Aansluiting hoofdtelefoon Ja, met geluid uit luidsprekers
ARC via HDMI Ja
VGA-aansluiting Neen
CI+-interface Ja
DVB-ondersteuning DVB-T/T2/C/S2
Ethernetaansluiting (RJ45) Ja
Verbruik
Ecocheques Neen
Energiekost 43.68 euro/1000uur
Energieklasse F
Energieverbruik 112 kWh/1000u
Energieklasse HDR E
Energieverbruik HDR 83 kWh/1000u
Extra kenmerken
Afstandsbediening Smart remote
Gaming mode menu Ja
Lichtsensor Ja
Kijkhoek Groot
Verkrijgbare formaten 48, 55, 65, 77 inch
Introductiejaar 2023
Fabrikantcode 65OLED848/12
Bijzonderheden 120Hz low latency G-sync VRR Freesync_IMAX Enhanced_Dolby Vision & Dolby Atmos