De LG OLED META 8K 88 INCH OLED88Z39 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG OLED META 8K 88 INCH OLED88Z39 (2023)
LG OLED META 8K 88 INCH OLED88Z39 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG OLED META 8K 88 INCH OLED88Z39 (2023)
Technische specificaties over de LG OLED META 8K 88 INCH OLED88Z39 (2023)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 88 " (222 cm) |
| Schermresolutie | 7680 x 4320 pixels (8K) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 80 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | AI Super Upscaling 8K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 6 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 68.64 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 176 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 320 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | - |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | OLED88Z39LA |
| Bijzonderheden | ?9 AI Processor 8K Gen6 |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | Niet van toepassing |
| Afmetingen (HxBxD) | 145.8 x 196.1 x 28.1 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 112.2 x 196.1 x 5.1 cm |
| Gewicht | 105.5 kg |
| Vanden Borre-code | 7821980 |
| EAN-code | 8806087953343 |
| Fabrikantcode | OLED88Z39LA |