De LG OLED77B46LA is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG OLED77B46LA
LG OLED77B46LA
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG OLED77B46LA
Technische specificaties over de LG OLED77B46LA
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 77 " (195 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | A8 AI Processor 4K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 47.58 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 122 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 221 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 48, 55, 65 inch |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | OLED77B46LA |
| Bijzonderheden | webOS 24 ThinQ AI |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Titaan |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 103.5 x 171.1 x 26.7 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 98.2 x 171.1 x 4.71 cm |
| Gewicht | 27.1 kg |
| Vanden Borre-code | 7727526 |
| EAN-code | 8806091926623, 8806091926623 |
| Fabrikantcode | OLED77B46LA |