De LG OLED83M39LA is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG OLED83M39LA
LG OLED83M39LA
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG OLED83M39LA
Technische specificaties over de LG OLED83M39LA
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 83 " (209 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Oled pixel dimming |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | AI Super Upscaling 4K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 6 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 63.57 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 163 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 332 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | OLED83M39LA |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | webOS 23 ThinQ AI |
| Bijzonderheden | a9 AI Processor 4K Gen6 |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 400 |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 106.7 x 184.7 x 2.8 cm |
| Vanden Borre-code | 7790813 |
| EAN-code | 8806084511584 |
| Fabrikantcode | OLED83M39LA |