De TCL QD mini-LED 4K 65 INCH 65C69KS (2025) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
TCL QD mini-LED 4K 65 INCH 65C69KS (2025)
TCL QD mini-LED 4K 65 INCH 65C69KS (2025)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de TCL QD mini-LED 4K 65 INCH 65C69KS (2025)
Technische specificaties over de TCL QD mini-LED 4K 65 INCH 65C69KS (2025)
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 65 " (164 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Mini-led |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | AIPQ |
| Geluid | Stereo met Bass Reflex |
| Aantal speakers | 3 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Google TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Energiekost | 33.15 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 85 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 223 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 3.5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 65 - 75 |
| Introductiejaar | 2025 |
| Fabrikantcode | 65C69KS |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 89.5 x 144.7 x 29.6 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 83.2 x 144.7 x 5.6 cm |
| Gewicht | 17.2 kg |
| Vanden Borre-code | 7688008 |
| EAN-code | 5901292527280 |
| Fabrikantcode | 65C69KS |