De SAMSUNG QLED 4K 50 INCH QE50Q67B (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG QLED 4K 50 INCH QE50Q67B (2022)
SAMSUNG QLED 4K 50 INCH QE50Q67B (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG QLED 4K 50 INCH QE50Q67B (2022)
Technische specificaties over de SAMSUNG QLED 4K 50 INCH QE50Q67B (2022)
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 50 " (125 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Quantum Processor Lite 4K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Samsung Bixby |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 36.66 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 94 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 102 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Universele smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 3 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Gemiddeld |
| Verkrijgbare formaten | 43 / 50 / 55 / 65 / 75 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | QE50Q67BAUXXN |
| Bijzonderheden | 100Lolor Volume, OTS lite, Multi View, AirSlim, Solar One Remote, USB Webcam |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 68.17 x 111.83 x 2.57 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 64.41 x 111.83 x 2.57 cm |
| Gewicht | 11.8 kg |
| Vanden Borre-code | 7937717 |
| EAN-code | 8806092977877 |
| Fabrikantcode | QE50Q67BAUXXN |