De SAMSUNG QLED 4K 65 INCH QE65Q80B (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG QLED 4K 65 INCH QE65Q80B (2022)
SAMSUNG QLED 4K 65 INCH QE65Q80B (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG QLED 4K 65 INCH QE65Q80B (2022)
Technische specificaties over de SAMSUNG QLED 4K 65 INCH QE65Q80B (2022)
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 65 " (163 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Quantum Processor 4k |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Samsung Bixby |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 77.22 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 198 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 283 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Universele smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Gemiddeld |
| Verkrijgbare formaten | 50 / 55 / 75 / 85 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | QE65Q80BATXXN |
| Bijzonderheden | OTS , Q-Symphony, Freesync Premium Pro, FreeSync Premium Pro |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 90.57 x 144.65 x 28.91 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 82.98 x 144.65 x 5.47 cm |
| Gewicht | 24.1 kg |
| Vanden Borre-code | 7937520 |
| EAN-code | 8806094235524 |
| Fabrikantcode | QE65Q80BATXXN |