De SAMSUNG QLED 4K 85 INCH QE85Q70D (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG QLED 4K 85 INCH QE85Q70D (2024)
SAMSUNG QLED 4K 85 INCH QE85Q70D (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG QLED 4K 85 INCH QE85Q70D (2024)
Technische specificaties over de SAMSUNG QLED 4K 85 INCH QE85Q70D (2024)
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 85 " (214 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Quantum Processor 4K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Samsung Bixby, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Neen |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Energiekost | 49.92 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 128 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 314 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Solar One Remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Gemiddeld |
| Verkrijgbare formaten | 55/65/75/85 |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | QE85Q70D |
| Bijzonderheden | OTS Lite |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Centrale voet |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 600 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 115.6 x 190.1 x 33.6 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 108.6 x 190.2 x 2.7 cm |
| Gewicht | 50.9 kg |
| Vanden Borre-code | 7761171 |
| EAN-code | 8806095486932 |
| Fabrikantcode | QE85Q70D (2024) |