De SAMSUNG QLED 4K 85 INCH QE85Q7FAAUXXN (2025) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG QLED 4K 85 INCH QE85Q7FAAUXXN (2025)
SAMSUNG QLED 4K 85 INCH QE85Q7FAAUXXN (2025)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG QLED 4K 85 INCH QE85Q7FAAUXXN (2025)
Technische specificaties over de SAMSUNG QLED 4K 85 INCH QE85Q7FAAUXXN (2025)
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 85 " (216 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Backlight | Edge-led |
| Anti‑reflectiescherm | Nee |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Q4 AI Processor |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Samsung Bixby |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Aansluitingen via externe box | Nee, aansluitingen in de TV zelf |
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | 1x USB 2.0 |
| Audio-aansluiting | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja, eARC |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 63.18 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 162 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 279 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Solar One Remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Gemiddeld |
| Verkrijgbare formaten | 85 |
| Introductiejaar | 2025 |
| Fabrikantcode | QE85Q7FAAUXXN |
| Bijzonderheden | Q4 AI - 4K Upscaling - Art Mode - Color Booster Pro - Adaptive Sound - AI Auto Game Mode |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 600 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 113.2 x 190.1 x 35.9 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 108.8 x 190.1 x 6.1 cm |
| Gewicht | 33.1 kg |
| Vanden Borre-code | 7690274 |
| EAN-code | 8806097110569 |
| Fabrikantcode | QE85Q7FAAUXXN |