De LG QNED 4K 43 INCH 43QNED80T6A (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 178 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG QNED 4K 43 INCH 43QNED80T6A (2024)
LG QNED 4K 43 INCH 43QNED80T6A (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG QNED 4K 43 INCH 43QNED80T6A (2024)
Technische specificaties over de LG QNED 4K 43 INCH 43QNED80T6A (2024)
Algemeen
| Type scherm | QNED |
| Schermdiagonaal | 43 " (108 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | IA alpha 5 4K Gen7 |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Ingebouwde AI | Ja |
| NPU-rekenkracht (TOPS) | Niet meegedeeld |
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 21.06 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 54 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 91 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | - |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | 43QNED80T6 |
| Bijzonderheden | 4K Upscaling |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 63.5 x 96.8 x 25.7 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 56.5 x 96.8 x 2.97 cm |
| Gewicht | 9.7 kg |
| Vanden Borre-code | 7754736 |
| EAN-code | 8806091952202 |
| Fabrikantcode | 43QNED80T6A |