De LG QNED 4K 98 INCH 98QNED89T6A (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG QNED 4K 98 INCH 98QNED89T6A (2024)
LG QNED 4K 98 INCH 98QNED89T6A (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG QNED 4K 98 INCH 98QNED89T6A (2024)
Technische specificaties over de LG QNED 4K 98 INCH 98QNED89T6A (2024)
Algemeen
| Type scherm | QNED |
| Schermdiagonaal | 98 " (248.92 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | IA alpha 8 4K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 4 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Ingebouwde AI | Ja |
| NPU-rekenkracht (TOPS) | Niet meegedeeld |
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 2x HDMI 2.1 + 2x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S12 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 77.61 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 199 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 366 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 5 tot 7 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | - |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | 98QNED89T6 |
| Bijzonderheden | webOS 24 ThinQ AI |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 800 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 135.8 x 218.2 x 46.46 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 125.8 x 218.2 x 11.04 cm |
| Gewicht | 65.1 kg |
| Vanden Borre-code | 7754965 |
| EAN-code | 8806096070833 |
| Fabrikantcode | 98QNED89T6A |