De LG QNED 8K 75 INCH 75QNED996QB (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG QNED 8K 75 INCH 75QNED996QB (2022)
LG QNED 8K 75 INCH 75QNED996QB (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG QNED 8K 75 INCH 75QNED996QB (2022)
Technische specificaties over de LG QNED 8K 75 INCH 75QNED996QB (2022)
Algemeen
| Type scherm | QNED |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 7680 x 4320 pixels (8K) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Mini-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | A9 Gen5 AI Processor 8K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 4 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 73.71 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 189 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 404 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3.5 tot 5.5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Gemiddeld |
| Verkrijgbare formaten | 65 / 75 / 86 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | 75QNED996QB |
| Bijzonderheden | 8K QNED MiniLED |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 95.8 x 166.5 x 35.9 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 95.8 x 166.5 x 2.95 cm |
| Gewicht | 39 kg |
| Vanden Borre-code | 7935013 |
| EAN-code | 8806091624406 |
| Fabrikantcode | 75QNED996QB |