De LG QNED NanoCell 4K 43 INCH 43QNED756 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG QNED NanoCell 4K 43 INCH 43QNED756 (2023)
LG QNED NanoCell 4K 43 INCH 43QNED756 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG QNED NanoCell 4K 43 INCH 43QNED756 (2023)
Technische specificaties over de LG QNED NanoCell 4K 43 INCH 43QNED756 (2023)
Algemeen
| Type scherm | QNED |
| Schermdiagonaal | 43 " (108 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | ?5 AI Processor 4K Gen6 |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 21.06 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 54 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 85 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | - |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 43QNED756RA |
| Bijzonderheden | Verrijkte kleurervaring met Quantum Dot en NanoCell |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 62.1 x 96.7 x 21.6 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 56.4 x 96.7 x 5.71 cm |
| Gewicht | 9.9 kg |
| Vanden Borre-code | 7820321 |
| EAN-code | 8806087072594 |
| Fabrikantcode | 43QNED756RA |