De LG QNED NanoCell 4K 55 INCH 55QNED756 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 202 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG QNED NanoCell 4K 55 INCH 55QNED756 (2023)
LG QNED NanoCell 4K 55 INCH 55QNED756 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG QNED NanoCell 4K 55 INCH 55QNED756 (2023)
Technische specificaties over de LG QNED NanoCell 4K 55 INCH 55QNED756 (2023)
Algemeen
| Type scherm | QNED |
| Schermdiagonaal | 55 " (139 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | Niet meegedeeld |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | ?5 AI Processor 4K Gen6 |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Energiekost | 24.92 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 63.9 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 121 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | - |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 55QNED756RA |
| Bijzonderheden | webOS 23 ThinQ AI |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 78.1 x 123.3 x 25.7 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 71.6 x 123.3 x 4.42 cm |
| Gewicht | 16.7 kg |
| Vanden Borre-code | 7821603 |
| EAN-code | 8806087072136 |
| Fabrikantcode | 55QNED756RA |