De SAMSUNG Neo QLED 4K 65 INCH QE65QN93FATXXN (2025) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
€ 999,00
Aanbieding op het Vanden Borre Life-abonnement
Aanbieding op het Vanden Borre Life-abonnement
Vanden Borre-waardebon van 75 euro
Vanden Borre-waardebon van 75 euro
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 308 toestellen.
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG Neo QLED 4K 65 INCH QE65QN93FATXXN (2025)
SAMSUNG Neo QLED 4K 65 INCH QE65QN93FATXXN (2025)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG Neo QLED 4K 65 INCH QE65QN93FATXXN (2025)
Technische specificaties over de SAMSUNG Neo QLED 4K 65 INCH QE65QN93FATXXN (2025)
Algemeen
| Type scherm | Neo QLED (mini-led) |
| Schermdiagonaal | 65 " (163 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | 120 Hz (Tot 165 Hz) |
| Backlight | Mini-led |
| Anti‑reflectiescherm | Ja, Samsung Glare Free |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | NQ4 AI Gen3 processor |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 6 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Samsung Bixby |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Aansluitingen via externe box | Nee, aansluitingen in de TV zelf |
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | 2x USB 2.0 |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja, eARC |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 34.71 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 89 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 231 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Solar One Remote |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 43/50/55/65/75/85/98/115 |
| Introductiejaar | 2025 |
| Fabrikantcode | QE65QN93FATXXN |
| Bijzonderheden | Glare Free: een antireflectiebehandeling die schittering en reflecties vermindert voor meer kijkcomfort, zelfs bij fel licht |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Centrale voet |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 89.1 x 144.6 x 27 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 82.9 x 144.6 x 2.7 cm |
| Gewicht | 27.5 kg |
| Vanden Borre-code | 7690509 |
| EAN-code | 8806097114451 |
| Fabrikantcode | QE65QN93FATXXN |