De PANASONIC TB-40S45AEZ is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC TB-40S45AEZ
PANASONIC TB-40S45AEZ
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC TB-40S45AEZ
Technische specificaties over de PANASONIC TB-40S45AEZ
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 40 " (100 cm) |
| Schermresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 16 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | - |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Linux |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Neen |
| Ambilight | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 2 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (in de winkel) |
| Energiekost | 14.43 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 37 kWh/1000u |
| Energieverbruik HDR | 67 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Neen |
| Introductiejaar | 2024 |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Centrale voet |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 100 x 100 |
| Afmetingen (HxBxD) | 57.4 x 90.2 x 23.5 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 51.7 x 90.2 x 8.7 cm |
| Gewicht | 7.5 kg |
| Vanden Borre-code | 7740476 |
| EAN-code | 5025232964918 |
| Fabrikantcode | TB-40S45AEZ |