De PANASONIC TB-43W63AE6 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC TB-43W63AE6
PANASONIC TB-43W63AE6
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC TB-43W63AE6
Technische specificaties over de PANASONIC TB-43W63AE6
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 43 " (108 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 24 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | - |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Linux |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 19.89 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 51 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 92 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Aanbevolen kijkafstand | 1.5 tot 3 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | - |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | TB-43W63AE6 |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Centrale voet |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 100 x 100 |
| Afmetingen (HxBxD) | 61.4 x 96.4 x 6.14 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 68 x 96.4 x 5.6 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Vanden Borre-code | 7740441 |
| EAN-code | 5025232964963 |
| Fabrikantcode | TB-43W63AE6 |