De PANASONIC TB-55W61AEZ is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC TB-55W61AEZ
PANASONIC TB-55W61AEZ
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC TB-55W61AEZ
Technische specificaties over de PANASONIC TB-55W61AEZ
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 55 " (139.7 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | Niet meegedeeld |
| Geluid | Virtual surround |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Linux |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Neen |
| Ambilight | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 2x HDMI 1.4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 124 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 23.5 x 123.3 x 7.7 cm |
| Gewicht | 15.5 kg |
| Vanden Borre-code | 7667809 |
| EAN-code | 5025232978861 |
| Fabrikantcode | TB-55W61AEZ |