De SAMSUNG THE FRAME QLED 4K 50INCH QE50LS03D (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG THE FRAME QLED 4K 50INCH QE50LS03D (2024)
SAMSUNG THE FRAME QLED 4K 50INCH QE50LS03D (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG THE FRAME QLED 4K 50INCH QE50LS03D (2024)
Technische specificaties over de SAMSUNG THE FRAME QLED 4K 50INCH QE50LS03D (2024)
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 50 " (127 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Quantum Processor 4K |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Samsung Bixby, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 27.30 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 70 kWh/1000u |
| Energieverbruik HDR | 124 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Solar One Remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 1.5 tot 3 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 32,43,50,55,65,75,85 |
| Bijzonderheden | Art mode, OCB, Freesync premium, Motion sensors |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 67.9 x 112.4 x 22.8 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 64.5 x 112.4 x 2.5 cm |
| Gewicht | 12.2 kg |
| Vanden Borre-code | 7750455 |
| EAN-code | 8806095493275 |
| Fabrikantcode | QE50LS03DAUXXN |