De PHILIPS THE ONE AMBILIGHT 3 UHD 4K 75 INCH 75PUS8848 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 307 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS THE ONE AMBILIGHT 3 UHD 4K 75 INCH 75PUS8848 (2023)
PHILIPS THE ONE AMBILIGHT 3 UHD 4K 75 INCH 75PUS8848 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS THE ONE AMBILIGHT 3 UHD 4K 75 INCH 75PUS8848 (2023)
Technische specificaties over de PHILIPS THE ONE AMBILIGHT 3 UHD 4K 75 INCH 75PUS8848 (2023)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 50 W |
| Kleurdiepte | 8 bit |
| Processor | Quad Core processing power |
| Geluid | Stereo met Bass Reflex |
| Aantal speakers | 3 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG (via update) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 1x HDMI 2.1 + 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 37.83 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 97 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 233 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3.5 tot 5.5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Gemiddeld |
| Verkrijgbare formaten | 43 & 50 & 55 & 65 & 75 inch |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 75PUS8848/12 |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 103.2 x 165 x 35 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 96 x 165 x 8.4 cm |
| Gewicht | 32 kg |
| Vanden Borre-code | 7814682 |
| EAN-code | 8718863039878 |
| Fabrikantcode | 75PUS8848/12 |