De PHILIPS THE ONE AMBILIGHT 3 UHD 4K 85 INCH 85PUS8808 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS THE ONE AMBILIGHT 3 UHD 4K 85 INCH 85PUS8808 (2023)
PHILIPS THE ONE AMBILIGHT 3 UHD 4K 85 INCH 85PUS8808 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS THE ONE AMBILIGHT 3 UHD 4K 85 INCH 85PUS8808 (2023)
Technische specificaties over de PHILIPS THE ONE AMBILIGHT 3 UHD 4K 85 INCH 85PUS8808 (2023)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 85 " (215 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 50 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | Quad Core processing power |
| Geluid | Stereo met Bass Reflex |
| Aantal speakers | 3 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 1x HDMI 2.1 + 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Energiekost | 37.83 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 97 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 233 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Gemiddeld |
| Verkrijgbare formaten | 43 & 50 & 55 & 65 & 75 & 85 inch |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 85PUS8808/12 |
| Bijzonderheden | The One Ambilight tv _ 120Hz VRR Freesync _ Google TV_Dolby Vision & Dolby Atmos |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 600 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 115.8 x 189.4 x 38.8 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 109.7 x 189.4 x 8 cm |
| Gewicht | 44 kg |
| Vanden Borre-code | 7814631 |
| EAN-code | 8718863037072 |
| Fabrikantcode | 85PUS8808/12 |