De SAMSUNG THE TERRACE QLED 4K 75 INCH QE75LST7TCUXXN is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG THE TERRACE QLED 4K 75 INCH QE75LST7TCUXXN
SAMSUNG THE TERRACE QLED 4K 75 INCH QE75LST7TCUXXN
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG THE TERRACE QLED 4K 75 INCH QE75LST7TCUXXN
Technische specificaties over de SAMSUNG THE TERRACE QLED 4K 75 INCH QE75LST7TCUXXN
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Tot 120 Hz |
| Backlight | Direct-led |
| Anti‑reflectiescherm | Ja |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Processor | - |
| Geluid | Stereo |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Ambilight | Neen |
Verbindingen
| Aansluitingen via externe box | Nee, aansluitingen in de TV zelf |
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0a |
| USB-aansluiting | 1x USB 2.0 |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energieklasse | G |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 188 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Universele smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3.5 tot 5.5 m |
| Verkrijgbare formaten | 55 / 65 / 75 inch |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 400 |
| Gewicht | 50.3 kg |
| Vanden Borre-code | 8038279 |
| EAN-code | 8806092218536 |
| Fabrikantcode | QE75LST7TCUXXN |