De PANASONIC TN-43W70AEZ is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC TN-43W70AEZ
PANASONIC TN-43W70AEZ
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC TN-43W70AEZ
Technische specificaties over de PANASONIC TN-43W70AEZ
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 43 " (108 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 24 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | - |
| Geluid | Stereo |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Google TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 19.89 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 51 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 92 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Neen |
| Verkrijgbare formaten | 65 / 55 / 50 / 43 |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | TN-43W70AEZ |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 100 x 100 |
| Afmetingen (HxBxD) | 56 x 96.4 x 6.14 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 68 x 96.4 x 5.6 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Vanden Borre-code | 7740433 |
| EAN-code | 5025232965274 |
| Fabrikantcode | TN-43W70AEZ |