De PANASONIC TX-55LZ1000E (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC TX-55LZ1000E (2022)
PANASONIC TX-55LZ1000E (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC TX-55LZ1000E (2022)
Technische specificaties over de PANASONIC TX-55LZ1000E (2022)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 55 " (139 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Oled pixel dimming |
| Totaal vermogen (RMS) | 30 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | HCX Pro AI Processor |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Firefox OS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 2x HDMI 2.1 + 2x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 32.37 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 83 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 102 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | TX-65LZ1000E |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | Smooth Motion Drive Pro |
| Bijzonderheden | Metalen voet |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Ja |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 77.1 x 122.7 x 34.8 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 71.1 x 122.7 x 6.9 cm |
| Gewicht | 19.1 kg |
| Vanden Borre-code | 7854285 |
| EAN-code | 5025232925773 |
| Fabrikantcode | TX-55LZ1000E |