De PHILIPS UHD 4K 50 INCH 50PUS7607/12 (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS UHD 4K 50 INCH 50PUS7607/12 (2022)
PHILIPS UHD 4K 50 INCH 50PUS7607/12 (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS UHD 4K 50 INCH 50PUS7607/12 (2022)
Technische specificaties over de PHILIPS UHD 4K 50 INCH 50PUS7607/12 (2022)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 50 " (126 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Neen |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 16 miljoen kleuren (8-bit) |
| Processor | Dual Core Pixel Precise Ultra HD |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Saphi |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Neen |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | Neen |
| HDMI-ingangen | 1x HDMI 2.0 + 2x HDMI 1.4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 24.96 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 64 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 116 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 3.5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 43 / 50 / 55 / 65 / 70 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | 50PUS7607/12 |
| Bijzonderheden | Dolby Vision |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 100 |
| Afmetingen (HxBxD) | 67 x 111 x 24.6 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 78 x 124 x 8.5 cm |
| Gewicht | 9 kg |
| Vanden Borre-code | 7903812 |
| EAN-code | 8718863033852 |
| Fabrikantcode | 50PUS7607/12 |