De LG UHD 4K 50 INCH 50UR91006 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG UHD 4K 50 INCH 50UR91006 (2023)
LG UHD 4K 50 INCH 50UR91006 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG UHD 4K 50 INCH 50UR91006 (2023)
Technische specificaties over de LG UHD 4K 50 INCH 50UR91006 (2023)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 50 " (126 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Processor | a5 AI Processor 4K Gen6 |
| Geluid | Virtual surround |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 25.35 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 65 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 95 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | Nvt |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 50UR91006LA |
| Bijzonderheden | webOS 23 ThinQ AI |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Blauw |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 72.1 x 112.3 x 26 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 65.2 x 112.3 x 2.97 cm |
| Gewicht | 16.8 kg |
| Vanden Borre-code | 7821557 |
| EAN-code | 8806087072501 |
| Fabrikantcode | 50UR91006LA |