De PANASONIC UHD 4K 55 INCH TX-55JX700E is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 307 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC UHD 4K 55 INCH TX-55JX700E
PANASONIC UHD 4K 55 INCH TX-55JX700E
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC UHD 4K 55 INCH TX-55JX700E
Technische specificaties over de PANASONIC UHD 4K 55 INCH TX-55JX700E
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 55 " (139 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Backlight | Neen |
| Anti‑reflectiescherm | Nee |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 16 miljoen kleuren (8-bit) |
| Processor | - |
| Geluid | Virtual surround |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Aansluitingen via externe box | Nee, aansluitingen in de TV zelf |
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.0 |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | 2x USB 2.0 |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja, eARC |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 37.44 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 96 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 95 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 4 m |
| Verkrijgbare formaten | 40 / 50 /58 / 65 inch |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Positie van de voet | Centrale voet |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 76.6 x 123.1 x 25.6 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 71.8 x 123.1 x 8.2 cm |
| Gewicht | 14.2 kg |
| Vanden Borre-code | 7973322 |
| EAN-code | 5025232919420 |
| Fabrikantcode | TX-55JX700E |