De PHILIPS UHD 4K 55 POUCES 55PML9008/12 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS UHD 4K 55 POUCES 55PML9008/12 (2023)
PHILIPS UHD 4K 55 POUCES 55PML9008/12 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS UHD 4K 55 POUCES 55PML9008/12 (2023)
Technische specificaties over de PHILIPS UHD 4K 55 POUCES 55PML9008/12 (2023)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 55 " (139 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Mini-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Dual Core processing power |
| Geluid | Stereo met Bass Reflex |
| Aantal speakers | 4 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Saphi |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 30.03 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 77 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | F |
| Energieverbruik HDR | 158 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 55/65/75 Inch |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 55PML9008/12 |
| Bijzonderheden | the Xtra_Mini LED_Ambilight_Dolby Vision & Dolby Atmos_HDMI 2.1 VRR Free sync Low latency |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 73.9 x 123 x 25.1 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 72.1 x 123.1 x 8.2 cm |
| Gewicht | 14.6 kg |
| Vanden Borre-code | 7814844 |
| EAN-code | 8718863038024 |
| Fabrikantcode | 55PML9008/12 |