De LG UHD 4K 65 INCH 65UQ81006LB (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG UHD 4K 65 INCH 65UQ81006LB (2022)
LG UHD 4K 65 INCH 65UQ81006LB (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG UHD 4K 65 INCH 65UQ81006LB (2022)
Technische specificaties over de LG UHD 4K 65 INCH 65UQ81006LB (2022)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 65 " (164 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8-bit) |
| Processor | A5 Gen5 AI Processor 4K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 39.00 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 100 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 141 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 43 / 50 / 55 / 65 / 75 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | 65UQ81006LB |
| Bijzonderheden | Zeer fijne behuizing |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 83.8 x 145.4 x 26.9 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 83.8 x 145.4 x 5.77 cm |
| Gewicht | 21.8 kg |
| Vanden Borre-code | 7935056 |
| EAN-code | 8806091275363 |
| Fabrikantcode | 65UQ81006LB |