De LG UHD 4K 86 INCH 86UQ80006LB (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG UHD 4K 86 INCH 86UQ80006LB (2022)
LG UHD 4K 86 INCH 86UQ80006LB (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG UHD 4K 86 INCH 86UQ80006LB (2022)
Technische specificaties over de LG UHD 4K 86 INCH 86UQ80006LB (2022)
Algemeen
| Type scherm | Direct led |
| Schermdiagonaal | 86 " (217 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8-bit) |
| Processor | A5 Gen5 AI Processor 4K |
| Geluid | Virtual surround |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 52.65 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 135 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 135 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 86 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 600 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 116.7 x 192.7 x 36.1 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 110.4 x 192.7 x 5.99 cm |
| Gewicht | 45.6 kg |
| Vanden Borre-code | 7934866 |
| EAN-code | 8806091219411 |
| Fabrikantcode | 86UQ80006LB |