De PHILIPS UHD 4K AMBILIGHT 55 POUCES 55OLED708/12 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS UHD 4K AMBILIGHT 55 POUCES 55OLED708/12 (2023)
PHILIPS UHD 4K AMBILIGHT 55 POUCES 55OLED708/12 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS UHD 4K AMBILIGHT 55 POUCES 55OLED708/12 (2023)
Philips-tv UHD 4K Ambilight 55-inch
Stap in een nieuwe dimensie van entertainment met de Philips UHD 4K Ambilight 55-inch TV. Deze televisie is niet zomaar een apparaat, maar een ware ervaring die je midden in de actie plaatst.
Uitzonderlijke beeldkwaliteit
Dankzij de UHD 4K-technologie biedt deze televisie een uitzonderlijke beeldkwaliteit, met een resolutie die vier keer hoger is dan die van Full HD. Elk detail wordt met ongelooflijke precisie weergegeven, voor een meeslepende visuele ervaring.
Ambilight-technologie
De unieke Ambilight-technologie van Philips projecteert een lichtgevende gloed op de muur die overeenkomt met de kleuren op het scherm. Dit creëert een ongelooflijke sfeer, waardoor je films en series beleeft als nooit tevoren.
55-inch scherm
Met zijn 55-inch scherm is deze televisie perfect voor grote ruimtes. Of je nu met familie of vrienden bent, iedereen geniet van een perfect zicht, waar ze ook zitten.
Technische specificaties over de PHILIPS UHD 4K AMBILIGHT 55 POUCES 55OLED708/12 (2023)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 55 " (139 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Quad Core processing power |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 4 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 1x HDMI 2.1 + 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energieklasse | G |
| Energieklasse HDR | F |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 48/55/65 Inch |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 55OLED708/12 |
| Bijzonderheden | 120Hz low latency G-sync VRR Freesync_IMAX Enhanced_Dolby Vision & Dolby Atmos |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 72.3 x 122.8 x 24 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 70.8 x 122.8 x 5.8 cm |
| Gewicht | 18.2 kg |
| Vanden Borre-code | 7814879 |
| EAN-code | 8718863037096 |
| Fabrikantcode | 55OLED708/12 |