De PHILIPS UHD 4K AMBILIGHT 65 POUCES 65OLED908/12 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS UHD 4K AMBILIGHT 65 POUCES 65OLED908/12 (2023)
PHILIPS UHD 4K AMBILIGHT 65 POUCES 65OLED908/12 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS UHD 4K AMBILIGHT 65 POUCES 65OLED908/12 (2023)
Technische specificaties over de PHILIPS UHD 4K AMBILIGHT 65 POUCES 65OLED908/12 (2023)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 65 " (164 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 80 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Quad Core processing power |
| Geluid | Geïntegreerde soundbar |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 1x HDMI 2.1 + 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja, eARC |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 42.12 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 108 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 112 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 55, 65, 77 inch |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 65OLED908/12 |
| Bijzonderheden | OLED _OLED Meta panel_Bowers |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | Niet van toepassing |
| Afmetingen (HxBxD) | 89.1 x 144 x 29 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 86.9 x 144 x 7.1 cm |
| Gewicht | 28.3 kg |
| Vanden Borre-code | 7814763 |
| EAN-code | 8718863038482, 8718863038482 |
| Fabrikantcode | 65OLED908/12 (2023) |