De APPLE IPAD MINI 4 CELLULAR 128GB GOLD is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tablets en kies je tablet uit 261 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE IPAD MINI 4 CELLULAR 128GB GOLD
APPLE IPAD MINI 4 CELLULAR 128GB GOLD
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE IPAD MINI 4 CELLULAR 128GB GOLD
Dunner, sneller en gewoonweg meer fun!
- De APPLE IPAD MINI 4 CELL 128GB GD heeft alles in huis om zelfs de meest veeleisende tabletgebruiker tevreden te stellen.
- Slank ontwerp : met vrienden bijpraten via FaceTime , of onderweg nog wat mails beantwoorden? Zijn ongelooflijk slanke en handige design maakt de iPad uiterst draagbaar.
- A8-chip: bewerk video’s, bekijk foto’s, of doe gewoon de twee tegelijkertijd! Dankzij de krachtige A8-chip kan de iPad zich meten met een desktopcomputer.
- Duizenden apps: koken, boeken lezen, rapporten schrijven of films kijken? Bij de iPad Mini 4 krijgt u allerlei applicaties voor de dingen die u elke dag doet! In de App Store vindt u bovendien nog duizenden andere apps.
- Beveiliging: gebruik uw vingerafdruk om de iPad te ontgrendelen, de Touch ID-technologie doet de rest! Dankzij dat unieke wachtwoord worden uw persoonlijk gegevens beschermd.
- Mobiel: blijf ook onderweg verbonden dankzij de "cellular"-optie. Stop simpelweg een simkaart in het apparaat, en surf op het 4G-netwerk!
- Ontdek ook onze andere iPad Mini 4-modellen.
Technische specificaties over de APPLE IPAD MINI 4 CELLULAR 128GB GOLD
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 7.9 inch, 2048 x 1536 pixels (QXGA), Lcd |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Max. batterij-autonomie | 9 u. |
| Processor | Apple A8X-64-bit architecture |
Algemeen
| Scherm | 7.9 inch, 2048 x 1536 pixels (QXGA), Lcd |
| Processor | Apple A8X-64-bit architecture |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| RAM-geheugen | Shared |
| Max. batterij-autonomie | 9 u. |
| Mobiel internet | 4G (LTE) |
| Geschikt voor kinderen | Neen |
Comfort en veiligheid
| Gps ingebouwd | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| SIM-kaartslot | Nano SIM |
| Ingebouwde luidspreker | Ja |
| Besturingssysteem | iOS 11 |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja, 5.0 |
| NFC | Neen |
| HDMI-uitgang | Via adapter in optie (Lightning - HDMI) |
Stroomvoorziening
| Draadloos oplaadbaar | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 20.3 x 13.5 x 0.6 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Touch ID |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8686785 |
| EAN-code | 0888462376518, 0888462376518 |
| Fabrikantcode | MK782NF/A IPAD MINI |