De APPLE IPAD MINI 4 CELLULAR 32GB GOLD is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tablets en kies je tablet uit 261 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE IPAD MINI 4 CELLULAR 32GB GOLD
APPLE IPAD MINI 4 CELLULAR 32GB GOLD
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE IPAD MINI 4 CELLULAR 32GB GOLD
Apple iPad Mini 4
De Apple iPad Mini 4 heeft alles in huis om zelfs de meest veeleisende tabletgebruiker tevreden te stellen. Met vrienden bijpraten via FaceTime of onderweg nog wat mails beantwoorden? Zijn ongelooflijk slanke en handige design maakt de iPad uiterst draagbaar.
A8-chip
Bewerk video’s, bekijk foto’s, of doe gewoon de twee tegelijkertijd! Dankzij de krachtige A8-chip kan de iPad zich meten met een desktopcomputer.
Duizenden apps
Koken, boeken lezen, rapporten schrijven of films kijken? Bij de iPad Mini 4 krijg je allerlei applicaties voor de dingen die je elke dag doet! In de App Store vind je bovendien nog duizenden andere apps.
Vingerafdruksensor
Gebruik je vingerafdruk om de iPad te ontgrendelen, de Touch ID-technologie doet de rest! Dankzij dat unieke wachtwoord worden je persoonlijk gegevens beschermd.
iOS9
Intuïtief, veilig en stabiel. Het mobiele besturingssysteem zorgt ervoor dat je snel en simpel de dingen voor elkaar krijgt! Ontdek alle modellen van de Apple iPad Mini 4.
Technische specificaties over de APPLE IPAD MINI 4 CELLULAR 32GB GOLD
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 7.9 inch, 2048 x 1536 pixels (QXGA), Lcd |
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| Max. batterij-autonomie | 9 u. |
| Processor | Apple A8X-64-bit architecture |
Algemeen
| Scherm | 7.9 inch, 2048 x 1536 pixels (QXGA), Lcd |
| Processor | Apple A8X-64-bit architecture |
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| RAM-geheugen | 0.0009765625 GB DDR3 |
| Max. batterij-autonomie | 9 u. |
| Mobiel internet | 4G (LTE) |
| Geschikt voor kinderen | Neen |
Comfort en veiligheid
| Gps ingebouwd | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| SIM-kaartslot | Nano SIM |
| Ingebouwde luidspreker | Ja |
| Besturingssysteem | iOS 11 |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja, 4.2 |
| NFC | Neen |
| HDMI-uitgang | Via adapter in optie (Lightning - HDMI) |
Stroomvoorziening
| Draadloos oplaadbaar | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Gewicht | 0.304 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 20.3 x 13.5 x 0.6 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Touch ID |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8607079 |
| EAN-code | 0190198167194 |
| Fabrikantcode | MNWG2NF/A -IPAD MINI |